Salon Elegance

Solárium

"NOVE TRUBICE ve všech solárních".
Nejsilnější a nejlépe opalující trubice dle norem EU.

Solária provozujeme již od roku 1995, kdy byl založen salon Elegance, tedy máme s touto službou dlouholeté a bohaté zkušenosti.

V roce 2007 jsme zakoupili tři nová nejmodernější solária.

Ve všech soláriích probíhá pravidelná výměna trubic, které splňují normy evropské unie!

"JAKO JEDNI Z PRVNÍCH VLASTNÍME CERTIFIKÁTY EVROPSKÉ UNIE PRO
BEZPEČNÉ OPALOVÁNÍ A HODNOTY TRUBIC PRAVIDELNĚ KONTROLUJEME SOLÁRMETREM "

Disponujeme těmi nejmodernějšími typy solárií značky  ERGOLINE  a zejména nejnižšími cenami v Praze!          Přesvědčte se sami.

Náš personál Vám rád a ochotně poradí s výběrem vhodného solária pro Váš typ pleti, s výběrem speciálních opalovacích přípravků a s délkou pobytu v soláriu.

Poprvé do solária

Ať již jste se rozhodli načerpat vitamin D, prodloužit si bronzové opálení z léta, připravit se na nápor slunečních paprsků na exotické dovolené či na zimní dovolené na horách nebo pod dozorem profesionálů získat příjemnější vzhled pro obchodní jednání, rady pro nováčky přijdou zaručeně vhod každému.

Mějte na paměti, že SOLÁRIUM = SLUNÍČKO. Neexistuje žádný rozdíl mezi UV zářením ze sluníčka a ze solária, proto se v soláriu opalujte stejně zodpovědně jako na sluníčku. Správné je pravidelné rozumné opalování na málo minut. Vyvarujte se za každou cenu spálení kůže!

Co můžete udělat před první návštěvou solárního studia:

  1. Určete si typ kůže (fototyp). Od Vašeho fototipu se odvíjí délka a intenzita slunění v soláriu. Určování fototipu poskytujeme při první návštěvě přímo v solárním studiu zdarma jako vstupní konzultaci.
  2. Přečtěte si pokyny pro zodpovědné opalování. Chcete se zajisté opalovat bezpečně a své tělo hýčkat.
  3. Stanovte si reálný cíl vašeho slunění. Cílem je zdravý životní styl a opálení. Více o tom, jak reaguje vaše kůže na opalovací proces, si můžete přečíst v našem článku o pokožce. Doporučujeme 1-2 opalování týdně s alespoň 1-2 denní mezerou mezi opalováním. Vaše pokožka potřebuje zregenerovat.

Pozitivní účinky vitaminu D, jehož tvorbu stimuluje UV záření:

  • pomáhá udržovat zdravé kosti
  • posílení imunitního systému – prevence proti virózám
  • zlepšení krevního oběhu
  • tvorba serotoninu – prevence proti zimní depresi (SAD)
  • menší chuť na sladké (hlavně v zimním období)
  • pozitivní vliv na sexuální aktivitu a pravidelnost menstruace u žen
  • zlepšení pocitu osobní spokojenosti a vzhledu

První návštěva solária

Na solárium, stejně jako na sport, divadlo nebo oběd, si udělejte čas = nespěchejte, uvolněte se, vyberte si termín, který Vám nejlépe vyhovuje a telefonicky si ho rezervujte ve studiu. Za solárium můžete platit jednorázově, nebo je k dispozici zakoupení permanentky.

Náš vyškolený personál se Vás při vstupu do solária ujme a vše Vám řádně vysvětlí. Sestaví Vám na základě Vašeho typu kůže a stupně opálení individuální opalovací program. Pokud s opalováním začínáte, je třeba ze začátku absolvovat 6 – 10 návštěv během
2 – 4 týdnů, kdy si vytvoříte požadované opálení a následně si ho návštěvami 1x týdně udržujete. Pamatujte, že mezi první a druhou návštěvou má být rozestup minimálně 48 hodin.

Doporučujeme si s sebou vzít ručník a solární kosmetiku, která pomáhá přirozenému hnědnutí, ale i chrání a regeneruje pokožku. Kosmetiku si můžete vybrat s naším personálem při první návštěvě. V nabídce jsou i testovací balení na jedno použití. Doba opalování v soláriu je cca 6-20 minut dle intenzity a typu Vaší pokožky. Náš personál Vám poprvé nastaví solárium dle Vašeho fototypu kůže, při dalších návštěvách již dle statistik Vašeho opalování.

Naše solária jsou vybaveno zvukovým doprovodem, který si upravíte dle libosti pro navození relaxace a pohodlí. Ochranné brýle na oči obdržíte u našeho personálu před sluněním a je třeba je vždy používat.