Salon Elegance

Kosmetika

 • Ošetření pleti kosmetikou BIODROGA

  V našem salonu používáme a kombinujeme níže uvedené typy ošetření pleti profesionální kosmetikou Biodroga. Typ ošetření, jeho délka či kombinace záleží na typu pleti a domluvě s profesionální kosmetičkou.
  Profesionální přírodní kosmetiku BIODROGA lze zakoupit v Našem salonu.
  Pro stálé zákaznice SLEVA 10%.

 • Ošetření problematické pleti

  Pročišťující péče s antibakteriálním efektem pro mastnou pokožku. Zánětlivé procesy a projevy přecitlivělosti pokožky jsou dostatečně ošetřeny. Povrch pleti získá zcela novou vitalitu a působí matnějším a hladším dojmem.

 • Hydratační péče

  Obnovení intenzivní a dlouhodobé vlhkosti v pokožce, zmírnění vzniku jemných linií a vrásek a zvláčnění povrchu pleti.

 • Prokysličující ošetření

  Kyslíková kúra intenzivně zvýší komunikaci jednotlivých buněk pokožky a mezibuněčnou výměnu kyslíku. Pokožka se tak může opět zhluboka nadechnout.

 • Vitalizační ošetření

  Již během tohoto ošetření se efektivně stimuluje vitalita pleti. Veškeré energetické pochody pokožky jsou pozitivně ovlivněny a pleť tak získává intenzivní podporu ke tvoření elastinu a kolagenu.

 • Antistresová péče

  Poskytuje pokožce všestrannou ochranu proti nežádoucím vlivům životního prostředí. Efektivně blokuje a odráží volné radikály, poskytuje všestrannou ochranu a zvyšuje přirozenou odolnost a obranyschopnost pokožky.

 • Reaktivační ošetření

  Tato péče je unikátní odpovědí na specifické potřeby zralé pokožky. Ihned po první aplikaci jsou viditelné markantní výsledky, vrásky jsou prokazatelně zredukovány a kontury obličeje zpevněny.

 • Královská péče o pokožku

  Rozjasňující péče se stimulací endorfinů v pokožce. Pleť získá intenzivní přísun regeneračních látek, které povzbuzují mladistvější vzhled pokožky.

 • Kaviárová kůra

  Vzácné působení zlatého kaviáru podpořené aktivními regeneračními složkami dodá pokožce opravdovou dávku nové energie. Pudrová vůně růží podporuje luxus tohoto jedinečného ošetření.

 • Exkluzivní ošetření pánské pleti

  Hydratační působení pánského ošetření doplňuje příjemná kořeněná pánská vůně. Mužská pleť získá dostatečnou dávku svěžesti a působí pevněji a vitálněji.

 • Sensitivní péče

  Speciální péče o přecitlivělou pleť. Zmírňuje nežádoucí pocity pnutí pleti, začervenání a jiné projevy podráždění pokožky. Zároveň dodává koncentrovanou vlhkost a podporuje odolnost pokožky.

 • Péče o oční partie

  Efektivní masáž očního okolí odvádějící dopady stresu a únavy. Nepříjemné otoky očí jsou rozptýleny. Jemné linie a vrásky jsou vyhlazeny a oční kontury intenzivně zpevněny.
  Ucelená nabídka péče a wellness konceptu BIODROGA je tím pravým světem regenerace pro celý organismus.
  Pohladit duši, ošetřit pokožku, odstranit pocit únavy a dodat tělu novou energii, protože nová energie pro tělo dává křídla.
  K profesionální péči o pokožku obličeje a těla jsou vyvinuty kosmetické řady a wellnes péče, které odpovídají individuálním požadavkům ošetřované pleti.
  Tyto produkty spojují kvalitu s maximálním efektem.

 • Kvalita je pro firmu biodroga prvotní

  Vědečtí pracovníci a dermatologové věnují vývoji a výzkumu jednotlivých produktů stoprocentní péči a starostlivě vybírají suroviny, provádějí testy stability, účinků a podrobné krátkodobé a dlouhodobé studie.
  Ucelená harmonie přírodních substancí, jako jsou rostlinné oleje nebo extrakty, a biotechnologických účinných látek tvoří základ přírodních produktů BIODROGA.
  Garance kvality produktů BIODROGA při celosvětovém prodeji je zaručena průzkumem, vývojem a výrobou ve vlastních laboratořích a výrobních místech v Baden-Badenu.